Szybki kontakt 0048 536 194 196biuro@zakobooking.pl

Odwiedź Zakopane » Nowy luksusowy apartament ZAKOroyal

W naszej ofercie pojawił się własnie zupełnie nowy i odbiegający standardem od wszystkich (jakie kiedykolwiek widzieliście) zakopiańskich apartamentów obiekt. Jest nim wykwintny i elegancki Apartament ZAKOroyal znajdujący się przy ul. Kasprusie 60, około 1,3 km od wejścia do TPn-u, konkretnie Doliny Strążyskiej i Ścieżki Pod Reglami.


Arystokratyczny, dystyngowany, królewski, wytworny, niebanalny, pełen elegancji, szyku... można tak o nim w nieskończoność :)

To nowy apartament w naszej ofercie, kótry można już rezerwować na swój pobyt w Zakopanem. Zapraszamy do obejrzenia tego DZIEŁA SZTUKI.

 

Ten dwupoziomowy apartament znajduje się w budynku przy ulicy Kasprusie 60, na poziomie "0" i "-1" co może bardzo zaskoczyć, ponieważ wbrew pozorom jest jasny i przestronny. Ma aż 200 m²!

Znajduje się w nim ogromny salon wraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, częścią jadalnianą.

 

 W apartamencie ZAKOroyal do dyspozycji Gości oddajemy aż 3 niezależne sypialnie, każda z prywatną łazienką. Jedna z nich wyposazona w kabinę prysznicową, pozostałe w wannę.

W obiekcie znajduje się też ogród zimowy, który dzięki przeszklonemu sufitowi, daje światło dzienne na poziom -1

 Zapraszamy do wynajmowania tego mieszkania, w końcu nie każdy przyjeżdza do Zakopanego, aby mieszkać w pokoju stylizowanym na regionalny styl góralski - ten apartament odbiega całkowicie od tego stylu, a zapewnia nocowanie w arystokratycznej scenerii :)

Link do apartamentu na nasze3j stronie: https://zakobooking.pl/apartament/27

 

 

 

/kz

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm udzieloną przez PFR SA