Szybki kontakt 0048 536 194 196biuro@zakobooking.pl

Odwiedź Zakopane » Jesień w Tatrach

Wszystkie pory roku w Tatrach są piękne i wyjątowe, ale jesień ma na pewno najwięcej barw. Obecnie drzewa pod Reglami zamieniły się w paletę odcieni zieleni, czerwieni, żółci, pomarańczu i brązu, jeśli jesteście w Zakopanem to grzech nie wybrać się na spacer podziwiać jak natura zmienia się przed zimą!

Specjalnie dla Was wybraliśmy się na spacer, aby udokumentować jak przyroda zachwyca różnorodnością kolorów i zachęcić Was do przyjazdu

strążyska

Potok w Dolinie Strążyskiej

nosal

Nosal (1206 m n.p.m.)

 

 Potok w Dolinie

strazyska

Giewont w tle i szałasy w Dolinie Strążyskiej

 nosal

Widok na Zakopane i Gubałówkę

nosal

Podejście na Nosal

Mam nadzieję, że tych kilka fotografii potwierdziło, że nie kłamałam i warto przyjechać do Zakopanego jesienią, a dla tych, którzy nadal nie są do końca przekonani, dodam jeszcze trzy argumenty, które rozwieją wszelkie wątpliwości: szlaki są opustoszałe, na Krupówkach nie ma tłoku i do tego... ceny są już posezonowe! :)

Nie ma na co czekać, łapcie za telefony i rezerwujcie Apartament lub pokój - oferta ZAKObooking jest dostosowana na każdą kieszeń!

ZAKObooking tel. 0048 536 194 196, e-mail: biuro@zakobooking.pl

 

/kz

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm udzieloną przez PFR SA