Szybki kontakt 0048 536 194 196biuro@zakobooking.pl

Odwiedź Zakopane » World Snow Day

Już w ten weekend obchodzimy w Zakopanem Światowy Dzień Śniegu! Miasto Zakopane zorganizuje wielką imprezę rodziną WORLD SNOW DAY już po raz siódmy. Każdego roku DOŚWIADCZAMY, ODKRYWAMY i BAWIMY SIĘ zgodnie z niezmiennym mottem Światowego Dnia Śniegu.


20 stycznia w Centrum Szkoleń Narciarskich NOSAL zorganizowane zostaną zawody w narciarstwie alpejskim oraz w skokach narciarskich, dzieci będą mogły także skorzystać z darmowej nauki jazdy na nartach zjazdowych.

21 stycznia na Górnej Równi Krupowej rozegrane zostaną zawody w narciarstwie biegowym. Uczestnicy World Snow Day, którzy jeszcze nigdy nie mieli nart biegowych na nogach, będą mieli niepowtarzalną okazję spędzenia miłych chwil z instruktorami narciarstwa biegowego i nauki jazdy na biegówkach. Dla chętnych będzie możliwość wypożyczenia nart biegowych

Do dyspozycji dzieci będzie również śnieżna górka na której najmłodsi będą mogli zjeżdżać na jabłuszkach. Nasi zakopiańscy nauczyciele wychowania fizycznego zadbają o to, aby nie zabrakło również innych gier sportowych dla dzieci. Każdy uczestnik zabaw oraz zawodów otrzyma złoty medal uczestnictwa w Światowym Dniu Śniegu.
 

W miasteczku World Snow Day na Górnej Równi Krupowej znajdzie się również specjalne miejsce na sekcję edukacyjną, w której podobnie, jak w poprzednich edycjach, Partnerami będą Tatrzański Park Narodowy, Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa oraz Policja. Ratownicy TOPR rozstawią dmuchaną ściankę wspinaczkową dla dzieci, TPN poprzez liczne zabawy i konkursy będzie edukować dzieci na temat przyrody, oddziaływania na środowisko oraz tatrzańskie zwierzęta, a z instruktorzy SITN informować będą najmłodszych jak dobrze przygotować się do sezonu narciarskiego. Niezawodna zakopiańska Policja natomiast przygotowała dla dzieci liczne konkursy na temat przestrzegania zasad bezpieczeństwa.

Podczas oficjalnych obchodów Światowego Dnia Śniegu na Górnej Równi Krupowej w dniu 21 stycznia 2018 r. cały czas towarzyszyć nam będzie świetna zabawa. Na scenie zobaczymy profesjonalnych animatorów prowadzących imprezę, dzieci wezmą udział we wspólnej rozgrzewce, obejrzą występy dziecięcych i młodzieżowych zespołów, będą uczestniczyć w licznych zabawach i konkursach.

 

 

info. oficjalna strona UM Zakopane

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm udzieloną przez PFR SA