Szybki kontakt 0048 536 194 196biuro@zakobooking.pl

Odwiedź Zakopane » Konkurs na nazwę dla nowego obiektu

Na Facebooku ogłosiliśmy nowy konkurs w którym wygrać można pobyt w Zakopanem


UWAGA ogłaszamy ZAKOkonkurs! Do wygrania pobyt w Zakopanem!


Kochani, potrzebujemy Waszej pomocy. Powiekszamy ofertę o nowy obiekt - dużą willę z kilkunastoma pokojami! Wiemy ze Wasza wyobraźnia nie zna granic stąd pomysł abyście to Wy wymyslili nazwę dla nowego obiektu! Najlepsza nazwa zostanie nadana Willi, a jej autor wygrywa weekendowy pobyt w niej! Także zachecamy do ruszenia wyobraźnią i czekamy na propozycję. UWAGA warunkiem koniecznym jest by nazwa składała sie z przedrostka ZAKO- tak jak wszystkie nasze obiekty (np. ZAKOgiewont, ZAKOcentrum, ZAKOpanorama)
Co mozemy powiedzieć o obiekcie zeby Was zainspirować... Znajduje sie w spokojnej części Zakopanego, a jednoczesnie blisko centrum, przy ulicy Kamieniec, obok przeplywa potok Bystra mający swój początek w wywierzysku odwadniającym masyw Giewontu. Wszystkie pokoje w Willi posiadaja łazienki i są urządzone w nowoczesnym stylu, ponadto z niektórych roztacza się widok na góry.

Na Wasze propozycje czekamy do niedzieli 1 lipca.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm udzieloną przez PFR SA