Szybki kontakt 0048 536 194 196biuro@zakobooking.pl

Apartament Watra (23) Butorowy Residence

Zarezerwuj on-line

Nędzy Kubinca 51/23, Kościelisko

Apartament Watra

Apartament ten znajduje się w obiekcie Butorowy Residence w Kościelisku obok Zakopanego. Do dyspozycji Gości oddajemy przestronny salon, sypialnie, kuchnię z cześcią jadalnianą. Wyposażenie obejmuje również telewizor z płaskim ekranem, łazienkę z prysznicem sypialnię na antresoli oraz balkon z widokiem na góry.

 

Na wyposażeniu apartamentu znajdują się ręczniki i pościel.

 

Jest to idelne miejsce dla rodzin. W obiekcie Butorowy Residence znajduje się całodobowa recepcja, Wi-Fi, bezpłatna siłownia, sauna w cenie 30 zł/godzina, pokój zabaw dla dzieci i kawiarenka. Na terenie wokół budynku znajdziemy plac zabaw dla dzieci duzą altanę do grillowania. Od południowej strony, granicę działki wyznacza górski potok co dodaje uroku i klimatu całemu otoczeniu.

 

 

 

Na zewnątrz duży plac parkingowy, w podziemnym garażu przynależne do apartamentu miejsce parkingowe oraz szafa na narty i buty narciarskie.

e-mail: biuro@zakobooking.pl
tel. 536-194-196
Zarezerwuj on-line

Zapytanie o rezerwację


 

Administratorem danych osobowych jest Zakobooking S.c. Barbara Kostecka, Alina Bafia z siedzibą przy ul. Kasprowicza 23, 34-520 Poronin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Jedyną funkcją formularza jest przesłanie na adres biuro@zakobooking.pl treści wpisanych w formularzu.
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm udzieloną przez PFR SA