Szybki kontakt 0048 536 194 196biuro@zakobooking.pl

ZAKOporoniec w Poroninie

Zarezerwuj on-line

Tatrzańska 105a, 34-520 Poronin

Obiekt Apartamenty ZAKOporoniec znajduje się w Poroninie. Wszystkie opcje zakwaterowania mieszczą w pełni wyposażony aneks kuchenny. Zakopane oddalone jest od obiektu o 7 km, a Białka Tatrzańska jest zlokalizowana w odległości 9 km.

 

Do dyspozycji w obiekcie:

- Apartament Studio o powierzchni 10 m² z balkonem na swoim wyposażeniu posiada jedno podwójne łóżko, telewizor, aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem oraz wyjście na przestronny słoneczny taras z hustawką.


oraz

- Apartament o powierzchni 20 m² z jedną sypialnią z podwójnym łóżkiem oraz rozkladaną sofą w pokoju dziennym. Do dyspozycji również aneks kuchenny, łazienka z prysznicem i balkon.

e-mail: biuro@zakobooking.pl
tel. 0048 536 194 196
Zarezerwuj on-line

Zapytanie o rezerwację


 

Administratorem danych osobowych jest Zakobooking S.c. Barbara Kostecka, Alina Bafia z siedzibą przy ul. Kasprowicza 23, 34-520 Poronin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Jedyną funkcją formularza jest przesłanie na adres biuro@zakobooking.pl treści wpisanych w formularzu.
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm udzieloną przez PFR SA