Szybki kontakt 0048 536 194 196biuro@zakobooking.pl

ZAKOrkanówka

Zarezerwuj on-line

ul. Orkana 5b 16, Zakopane

Apartament dysponuje salonem z wyjściem na balkon oraz sypialnią z łóżkiem małżeńskim. Znajduje się tu również łazienka oraz w pełni wyposazony aneks kuchenny z lodówką, płytą grzewczą i czajnikiem, aby bez przeszkód samemu przygotować posiłek. Na miejscu dostępny jest prywatny parking.

ZAKOrkanówka swoją nazwę zawdzięcza ulicy na jakiej się znajduje tj. ulica Władysława Orkana w Zakopanem. Mieszkanie pomieści maksymalnie 6 osób. Posiada łóże małżeńskie w sypialni oraz dwie dwuosobowe sofy w salonie. To jasne i przestronne mieszkanie zapewni Ci wypoczynek w komfortowych warunkach.

e-mail: biuro@zakobooking.pl
Zarezerwuj on-line

Mapa dojazdu


Zapytanie o rezerwację


 

Administratorem danych osobowych jest Zakobooking S.c. Barbara Kostecka, Alina Bafia z siedzibą przy ul. Kasprowicza 23, 34-520 Poronin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Jedyną funkcją formularza jest przesłanie na adres biuro@zakobooking.pl treści wpisanych w formularzu.
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm udzieloną przez PFR SA