Szybki kontakt 0048 536 194 196biuro@zakobooking.pl

ZAKOsiedlisko Żółty - Studio

Zarezerwuj on-line

ul. Zamoyskiego 36 b, 34-500 Zakopane

ul. Zamoyskiego 36 b, 34-500 Zakopane, Polska

Grupa Apartamentów ZAKOsiedlisko usytuowana jest w górnej części Zakopanego, przy ul Zamoyskiego, około 600 m od Centralnego Ośrodka Sportu, 450 m od Ronda Kuźnickiego (gdzie zaczyna się teren Tatrzańskiego Parku Narodowego), 1 km od skoczni narciarskiej Wielka Krokiew oraz 1 km od słynnych Krupówek.

ZAKOsiedlisko Żółty typu Studio, to apartament dla dwóch osób o powierzchni 20m2 Sypialnia z dużym dwuosobowym łóżkiem, jest połączona z pokojem dziennym w którym znajduje się aneks kuchenny. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową. Apartament jest jasny i przyjemny, ma wyjście na balkon gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza.

 

Wielkość apartamentu: 20 m²

1 łóżko podwójne

Udogodnienia w apartamencie:

  • • szafa / garderoba
  • • ręczniki
  • • pościel

e-mail: biuro@zakobooking.pl
tel. 536 194 196
Zarezerwuj on-line

Mapa dojazdu


Zapytanie o rezerwację


 













Administratorem danych osobowych jest Zakobooking S.c. Barbara Kostecka, Alina Bafia z siedzibą przy ul. Kasprowicza 23, 34-520 Poronin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Jedyną funkcją formularza jest przesłanie na adres biuro@zakobooking.pl treści wpisanych w formularzu.
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm udzieloną przez PFR SA