Szybki kontakt 0048 536 194 196biuro@zakobooking.pl

Pokoje Za Wnukiem

Zarezerwuj on-line

ul. Kościeliska 8a, Zakopane

Pokoje Za Wnukiem

W centrum Zakopanego, w historycznym jego punkcie, 200 m. od Krupówek, zapraszamy Państwa do pokoi gościnnych. Nieopodal restauracji "U Wnuka" w gruntownie odnowionym 100-letnim domu należącym do kompleksu rodziny Wnuków, oferujemy sześć pokoi do wynajęcia:

  • Pokój nr 1 - dla 3, 4 osób - z własną łazienką i telewizją
  • Pokój nr 2 - dla 3, 4 osób - z własną łazienką i telewizją
  • Pokój nr 3 - dla 2 osób - z własną łazienką i telewizją
  • Pokój nr 4 - dla 3, 4, 5 osób - z własną łazienką i telewizją
  • Pokój nr 5 i 6 - Studio, dwa pomieszczenia jedno dla 2 a drugie dla 3 osób, ze wspólną łazienką i telewizją
  • Pokój nr 7 - dla 2, 3 osób - z własną łazienką , telewizją i niezależnym wejściem


Pokoje wyposażone są w lodówki, czajniki elektryczne i darmowy dostęp do internetu bezprzewodowego - WiFi. Oferujemy Państwu miejsca parkingowe, werandę i ogród z możliwością grillowania, świetlicę na około 20 osób z telewizją
Nasz dom usytuowany jest 50 m. od ul. Kościeliskiej, co daje Państwu możliwość odpoczynku w ciszy. Bezpieczeństwo gwarantuje całodobowy monitoring. Obiekt posiada udogodnienia dla dzieci.

e-mail: biuro@zakobooking.pl
tel. 794 071 720 lub 536 194 196
Zarezerwuj on-line

Mapa dojazdu


Zapytanie o rezerwację


 

Administratorem danych osobowych jest Zakobooking S.c. Barbara Kostecka, Alina Bafia z siedzibą przy ul. Kasprowicza 23, 34-520 Poronin. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Jedyną funkcją formularza jest przesłanie na adres biuro@zakobooking.pl treści wpisanych w formularzu.
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm udzieloną przez PFR SA